Beykent Crown Park’ta 5 bin TL peşinatla! Peşinde yüzde 5 indirim!
Beylikdüzü Beykent Crown Park'ta 5 bin TL peşinatla konut sahibi olmak mümkün! Ayrıca peşin ödemelerde yüzde 5 indirim yapılıyorEn son deprem yönetmeliğine uygun olarak ve yüksek inşaat kalitesiyle yapılan Beykent Crown Park 9 katlı tek blokta 54 konuttan meydana geliyor.

Beylikdüzü Beykent’te inşa edilen Crown Park projesinde konutlar 191 metrekare ve 3+1 olarak tasarlandı. Konutların fiyatları ise 199 bin TL ile 250 bin TL arasında değişiyor. Projede minimum 5 bin TL peşinatla, 120 ay yüzde 0.80 faizle kredi kullanılabiliyor. Ayrıca peşim ödemelerde yüzde 5 oranında indirim yapılabiliyor.

Toplam 3 bin 600 metrekare arsa üzerinde hayata geçirilen Crown Park’ın inşaat alanı ise 10 bin 500 metrekare.

Crown Park’ın Özellikleri

-Çocuk oyun parkı
-Botanik bahçe
-Süs havuzu
-Hobi odası
-24 saat güvenlikli kamera sistemi
-24 saat resepsiyon
-Açık ve kapalı otopark
-Tenis kortu
-İnternet ve uydu sistemi
-Konutlarda ankastre ürünler

Crown Park Evleri, Karium AVM ve Paradise AVM projeye 800 metre mesafede, TEM’e beş kilometre, E-5′e bir kilometre uzaklıkta inşa ediliyor. 2009 yılının Ağustos ayında inşaatına başlanan Crown Park projesinde konut teslimlerinin 4 ay sonra başlaması hedefleniyor.

www.babacanyapi.com
0212 876 18 08

Etiketler : Konut, flora park evleri beykent satılık, flora park beylikdüzü kiralık, flora park evleri beykent dublex, beylik düzü flora evleri, beykent flora park evleri, beykent flora park 1+1 satılık, flora kent beykent iletişim, beylikdüzü beykent haberleri, beykent crown park

Benzer Yazılar