Japon Evler Konut Projesi’nde 420 bin TL’ye!
En son deprem yönetmeliğine uygun şekilde Radye Jeneral temelli, Betonarme karkas olarak projelendirilen Japon Evler Konut Projesi'nde konutların 16 ay sonra teslim edilmesi planlanıyorJapon Evler Konut Projesi, zemin + 7 katlı tek bloktan meydana geliyor. Projede toplam 41 home ofis daire ve 7 dükkan bulunuyor. 600 metrekare alana kurulan Japon Evler projesinde her katta 12 daire yer alıyor. Japon Evler’de alanları 26 ile 99 metrekare arasında değişen home ofis konutlar bulunuyor.

Japon Evler Haliç Projesi geçtiğimiz günlerde satışa çıktı. Kılıç İnşaat’ın yeni projesi olan Kılıç Evler’in inşaatı yaklaşık 2 hafta içinde başlayacak. Teslimlerin 16 ay sonra yapılacağı proje, Beyoğlu Sütlüce’de, Karaağaç Caddesi’nde inşa ediliyor.

Proje sahil şeridine, yürüyüş ve koşu parkurları, spor sahaları ve park alanları imkanlarına sahip konumda. Haliç, Eyüp Sultan Camii ve Piyer Loti panoramalı Japon Evler Haliç projesi ofis, home ofis ve dükkan alternatiflerini bir arada sunuyor.

Japon Evler Haliç projesinin ortak alanlarında kapalı havuz, fitness salonu, sauna gibi sosyal aktivite alanları bulunuyor. Türk-Japon sentezlerinin bir araya getirildiği Japon Evler projesi fonksiyonel ve teknolojik donanımlara sahip durumda olacak.

Bahariye Adaları’nın tam karşısında inşa edilecek olan proje ile Haliç arasında hiçbir yapı bulunmuyor.

Metrekare birim fiyatının 4 bin TL olduğu projede fiyatlar 99 bin TL’den başlıyor, 420 bin TL’ye kadar yükseliyor. Yüzde 50 peşinatla yıllık yüzde 6 vade farkıyla 12 aya kadar vade yapılıyor.

Toplam inşaat alanı 600 metrekare olan Japon Evler, İstanbul Kongre Merkezi, Miniatürk, Hilton Oteli’e yürüme mesafesinde bulunuyor.

http://www.kilicinsaat.net/

0216 499 16 02-03

Etiketler : Konut, eyüp cami yani kiralik sifir daire, JAPON EVLER ETİLER, japon evler penthouse, eyüp sultan orhanlı parkı, japon evleri kilic insaat, japon evleri, eyüp sultan da parklar, eyüp sultan kiralık daire, eyüp sultan parkları

Benzer Yazılar