Newada, Avrupa da en iyi tasarım ödülünü kazandı
İnşaat sektörüne ML Yapı isimli şirketiyle adım atan ilbak Holding’in ilk projesi Newada,  International Property Awards’ta Yüksek Bina kategorisinde Avrupa’da en iyi tasarım ödülünü kazandıProjeyi ünlü mimarlar Gökhan Avcıoğlu ve Dara Kırmızıtoprak tasarladı.
İlbak Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat İlbak,  “Böylesine uluslararası çapta bir ödülü ilk projemizde kazanmamız bizim inşaat sektörüne bakış açımızı ve kalitemizi ortaya koyuyor” dedi.
Murat İlbak, projenin inşaatına bu ay başında başladıklarını ön satışla konutların yüzde 25’ini sattıklarını söyledi. Projenin yakın bir zamanda resmi satışa çıkacağını ifade  eden İlbak, “Metrekaresini 4 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunmayı planlıyoruz. İki yıl sonra sahiplerine teslim edeceğimiz  projemizden yatırım amaçlı alanlar da kazanç elde edecek ” dedi.
Manzaraya göre balkon
Adalar manzaralı Newada, 11 bin 872 metrekarelik arsada  26 ve 20 katlı iki kule olarak tasarlandı.  272 dairenin yer aldığı projede  yarı açık olarak ve güneş açıları dikkate alınarak tasarlanan teraslar klimatik bir etki yaratacak.
Milliyet

newada,nevada,ml yapı,Gökhan Avcıoğlu,Dara Kırmızıtoprak,Murat İlbak,

Etiketler : ml yapı newada residence, newada, nevada, gökhan avcıoğlu projeleri, nevada inşaat maltepe, nevada inşaat, dara kirmizi toprak, ml yapı nevada projesi, ilbak newada mimar, Gökhan Avcıoğlu