Beykent Crown Park’ta 5 bin TL peşinatla! Peşinde yüzde 5 indirim!
Beylikdüzü Beykent Crown Park'ta 5 bin TL peşinatla konut sahibi olmak mümkün! Ayrıca peşin ödemelerde yüzde 5 indirim yapılıyorEn son deprem yönetmeliğine uygun olarak ve yüksek inşaat kalitesiyle yapılan Beykent Crown Park 9 katlı tek blokta 54 konuttan meydana geliyor.

Beylikdüzü Beykent’te inşa edilen Crown Park projesinde konutlar 191 metrekare ve 3+1 olarak tasarlandı. Konutların fiyatları ise 199 bin TL ile 250 bin TL arasında değişiyor. Projede minimum 5 bin TL peşinatla, 120 ay yüzde 0.80 faizle kredi kullanılabiliyor. Ayrıca peşim ödemelerde yüzde 5 oranında indirim yapılabiliyor.

Toplam 3 bin 600 metrekare arsa üzerinde hayata geçirilen Crown Park’ın inşaat alanı ise 10 bin 500 metrekare.

Crown Park’ın Özellikleri

-Çocuk oyun parkı
-Botanik bahçe
-Süs havuzu
-Hobi odası
-24 saat güvenlikli kamera sistemi
-24 saat resepsiyon
-Açık ve kapalı otopark
-Tenis kortu
-İnternet ve uydu sistemi
-Konutlarda ankastre ürünler

Crown Park Evleri, Karium AVM ve Paradise AVM projeye 800 metre mesafede, TEM’e beş kilometre, E-5′e bir kilometre uzaklıkta inşa ediliyor. 2009 yılının Ağustos ayında inşaatına başlanan Crown Park projesinde konut teslimlerinin 4 ay sonra başlaması hedefleniyor.

www.babacanyapi.com
0212 876 18 08

Etiketler : flora park beykent satış ofisi tel, beylikdüzü beykent flora evleri, babacan yapı son haberler, konut proje isimleri, hayat pusulasi didim de evleri, beylikdüzü beykent haberleri, flora park beylikdüzü, satılık park flora evleri 4+1, beykent florapark 1+1 ev fiyatları, büyükçekmece beykent

Benzer Yazılar