Sakarya Korukent Evleri’nde 4+1′ler 110 bin TL’ye!
Baytur İnşaat Taahhüt A.Ş. ve Adapazarı Merkez Belediyesi işbirliğinde yapılan Sakarya Korukent Evleri'nde 177 metrekarelik 4 oda 1 salon daireler 110 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcılara sunuluyorSakarya’da inşa edilen Korukent Evleri’nde 2007 yılından bu yana yaşam sürüyor. Sakarya Korukent Evleri‘nde 706 adet ev yer alıyor. Bu evler 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon tipinde. Alanları 141 metrekare olan 3 oda 1 salon daireler 75 bin liradan, 177 metrekare olan 4 oda 1 salon daireler 110 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Daireler için peşin ödeme yapılıyor.

Baytur İnşaat Taahhüt A.Ş. ve Adapazarı Merkez Belediyesi işbirliğiyle hayat bulan Korukent Evleri’nde evler 37 blok halinde yükseliyor. Korukent projesinde 28 blokta 3 oda 1 salon evler, 9 blokta ise 4 oda 1 salon evler yer alıyor. 3 oda 1 salon evlerin bulunduğu blokta her katta 4 adet daire, 4 oda 1 salon evlerin bulunduğu blokta ise her katta 2 adet daire yer alıyor.

Site ve bina giriş çıkışları güvenlik kontrollü ile güvenli bir yaşam alanı sunulan Korukent’te daireler ısınması doğalgaz kombiliyle sağlanıyor. Projede her daire bir adet açık otopark alanı düşüyor. Ortak alanlarda jeneratör ile kesintisiz enerji sağlanacak olan Korukent’te süs havuzularıyla peyzaj alanları güzelleştiriliyor. Projede halı saha, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanları ve havuzu, açık yüzme havuzu gibi alanlar inşa edilmiş.

http://www.baytur.com/
0(264) 255 30 17 – 18

Etiketler : sakarya baytur korukent, adapazarı korukent evleri satılık evler, baytur sakarya, satılık sakarya korukent, sakarya baytur satılık daire, sakarya korukent evleri, baytur korukent fiyat 2007, sakarya baytur korukent sitesinde satılık daire, korukent konutları, baytur sakarya satılık

Benzer Yazılar