İzmir Narlıdere’de Folkart Evleri’nde 950 bin TL’ye 3+1!
İzmir Narlıdere'de yapılan Folkart Evleri'nde en göze çarpan özelliği, tüm dairelerin deniz manzarasına sahip olmasıFolkart Yapı tarafından İzmir Narlıdere’de 40 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Folkart Narlıdere Evleri 168 konuttan oluşuyor. Alanları 180 metrekare ile 480 metrekare arasında değişen konutlar 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 dubleks olarak yapıldı. Projede fiyatlar 950 bin TL’den başlıyor.

3 Ağustos 2009 tarihinde yaşamın başladığı Folkart Narlıdere Evleri’nde konut teslimleri hemen yapılıyor.

Projede 1 adet açık yüzme havuzu, 1 adet kapalı yüzme havuzu ile 1 adet çocuk ve 1 adet çocuk eğlence havuzu bulunuyor. Folkart Narlıdere Evleri’nin sosyal tesis katında açık ve kapalı yüzme havuzlarının yanı sıra, sauna, GYM, vitamin bar, çocuk parkı, bilardo, masa tenisi, çok amaçlı salon ve ihtiyaç halinde farklı amaçlarla kullanılabilecek kapalı, yarı kapalı ve açık alanlar yer alıyor.

www.folkartyapi.com.tr

0 232 239 80 00

Etiketler : folkart evleri karşıyaka, folk izmir narlıdere, izmir folkart evleri fiyatları, izmir narlıdere folkart evleri, folk art narlıdere fiyat 1+1, izmir folkart evleri, izmir folk art ev fiyatlari resimleri, kiralik narlidere dairele folk art, folkart narlıdere 6+1 daire fiyat, izmir emlak esin palas