İzmir Urla MESA Konutları’nda 600 bin TL’ye!
MESA Urla Evleri’nin satışı tamamlanan 1. Etabın yanında inşa edilen İzmir Urla MESA Konutları'nda 5+1 dubleksler 600 bin TL ila 720 bin TL'ye satılıyorMESA Grup’un İzmir – Çeşme Otoyolu’nun Urla gişelerine 2 kilometre mesafede inşa ettiği İzmir MESA Urla Evleri’nde konutlar sahiplerine hemen teslim ediliyor.
MESA Urla Evleri’nin 21 konuttan oluşan 2. Etabı, 1. Etap yerleşmeye bitişik 33 bin metrekarelik bir alanda gerçekleşiyor. Alanları 278 metrekare ile 325 metrekare 5+1 dubleksler 600 bin TL ile 720 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılara sunuluyor. Projede konutlar peşin fiyatlarla satılıyor.
MESA Urla Evleri’nin satışı tamamlanan 1. Etabı 3 farklı konut tipinde yapılıyor. Her konutta 5 yatak odası, garaj, veranda ve teraslar bulunuyor.
MESA Grup tarafından hayata geçirilen projenin etrafı çevre çiti ile çevrelenmiş, girişleri kontrollü, deniz manzarasına sahip bir konumda bulunuyor. Projede kapalı ve açık yüzme havuzu olan, çeşitli sportif ve sosyal aktivitelerin geçekleştirileceği bir merkez ve spor sahaları bulunuyor.
0232 761 02 02
http://www.mesaurlaevleri.com/tr
 

Etiketler : Konut, eryaman 1 etap mesa bloklarında satılık daire, urla müstakil ev 60 milyar, urla sahibinden kiralık evler, mesa urla konutları, eryaman 1. etap mesa sitesi satılık daireler, ERYAMANDA SATILIK EV HAVUZU OLAN, yeşil urla sitesi urla 1000 konutlar, yeşil urla da villalar, izmir urla evleri

Benzer Yazılar