TOKİ Bitlis konutlarının anahtar teslim töreni yapıldı!
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Şehir Meydanı’nda toplu açılış ve TOKİ tarafından yaptırılan 400 konutun anahtar teslim töreninde konuştu

Kayaşehir’de 9 milyon 633 bin TL’ye işyeri!
MAKRO İnşaat, TOKİ’nin 60 bin konut projesini hayata geçirmesiyle İstanbul’un en büyük uydu kenti olan Kayaşehir’de bölgenin ilk alışveriş merkezi Merkez Kayaşehir’de tahmini bedelleri 69 bin TL ile 9 milyon 633 bin TL arasında değişiyorMerkez Kayaşehir’de bulunan işyerlerinin tahmini bedelleri 69 bin TL ile 9 milyon 633 bin TL arasında değişiyor. Merkez Kayaşehir’de mağazalar 8 Aralık Çarşamba günü açık arttırma ile satışa çıkıyor.

60 bin konutluk Türkiye’nin en büyük uydu kenti Kayaşehir’de yaşam başlıyor. TOKİ tarafından satışı yapılacak işyerlerinin muhammen bedelleri 69 bin TL ile 9 milyon 633 bin TL arasında değişiyor.

TOKİ, Kayaşehir’de 2011 yılının ilk çeyreğinde 11 bin 500 konutu sahiplerine teslim edecek. Merkez Kayaşehir, 250 bin nüfuslu Kayaşehir’in ilk ve tek alışveriş merkezi olmasının yanı sıra, Başakşehir, Bahçeşehir ve Ispartakule’yi içine alan 3 ila 10 kilometrelik bir alanda bölgenin en büyük alışveriş merkezi olma özelliğine sahip.

63 bin metrekare kapalı, 36 bin 700 metrekare kiralanabilir alanda 172 mağaza – işyeri ve 8 salonlu sinemanın yer aldığı Merkez Kayaşehir’de otel ve iş merkezi de inşa edilecek.

Merkez Kayaşehir özgün mimarisiyle, peyzaj ve cephelerdeki özel taş işçiliğiyle Kayaşehir ve çevresinin buluşma noktası olarak konumlanıyor. Bölgenin en büyük, alternatifsiz ve rakipsiz olarak tanımlanan alışveriş merkezi, Merkez Kayaşehir’de mağazalar 8 Aralık Çarşamba günü açık arttırma ile satışa çıkıyor.

http://www.merkezkayasehir.com/

http://www.toki.gov.tr/

212 444 67 59

Etiketler : Toki